22 Červen 2018 - 18:30

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Naším hostem bude opět Šimon Grimmich. Během setkání se tentokrát zaměříme rozvoj laskavosti k sobě a k druhým. Rozvoj laskavosti je velmi komplementářní praxí k rozvoji všímavosti. Řada vědeckých studií již prokázala, že rozvoj laskavosti pomáhý nalazovat kvalitnější mezilidské vztahy, zvyšuje empatii i osobní spokojenost a pomáhá zklidnit mysl. Přijďte si to vyzkoušet pod Šimonovým vedením.

Vstupné je...

19 Červenec 2018 - 18:00

Srdečně Vás zveme na seminář „Mindful Dance“, který je zaměřený na rozvoj mindfulness (všímavosti) prostřednictvím vědomého pohybu a intuitivního tance. Na semináři se můžete naučit lépe vnímat své tělo i emoce a uvolnit se v prostředí příjemných lidí a hudby. Ukážeme Vám, že všímavost můžeme rozvíjet i zábavnou a hravou formou.

Mindful dance je v současné době velmi populární po celém světě. Rozhodli jsme se proto začít tento přístup rozvíjet i u nás...

6 Říjen 2018 - 09:00

Máme velikou radost z toho, že letos poprvé spouštíme lektorský kurz programu Relational Mindfulness Training (RMT), který se zaměřuje na rozvoj mindfulness (všímavosti) v mezilidských vztazích a komunikaci. Výcviku je možné se zůčastnit i pokud jste neabsolvovali předchozí kurzy RMT. Naši podmínkou je spíše Vaše předchozí zkušenost s praxí všímavosti (i v rámci jiných programů) či psychoterapií a chuť na sobě aktivně pracovat.

RMT je vědecky ověřený program, u...

15 Červen 2018 - 18:30

Zveme Vás na otevřený workshop mindfulness s Václavem Tomanem, lektorem mindfulness, autorem Knihy Úspěchů a blogu osobního rozvoje perkman.cz

Tématem workshopu bude "Mindfulness pro začátečníky. Vyzkoušíme si, jak praktikovat a na co si dát pozor. Čeho si všímat? Co dělat, když ujede pozornost? Jak se nesnažit? Proč při praktikování mindfulness nejde nepraktikovat mindfulness, aneb jak každou “chybu” využít k posílení praxe? Workshop pro všechny, kteří mindfulness nikdy nezkoušeli, i...

8 Červen 2018 - 18:30

Zveme Vás na otevřený workshop mindfulness (všímavosti) s Michalem Dvořákem, který je kvalifikovaným lektorem programu Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR) a také absolventem programu "Mindful Eating Facilitator."

Tématem workshopu bude "Mindfulness a mindful eating" (nebo-li všímavé stravování). Na workshopu si vyzkoušíte základní techniky všímavosti a také na to, jak Vám všímavost může pomoci ve zdravějším stravování.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme však registraci...

7 Červen 2018 - 19:30

Zveme Vás na účast ve čtyřtýdenním kurzu mindfulness (všímavosti) a meditace pod vedením Šimona Grimmicha. Šimon se řadu let věnuje meditační praxi zenu a vipassany a momentálně dokončuje lektorský výcvik programu Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR). Nyní máte možnost naučit se lépe zvládat stres a být všímavější v každodenních situacích pod jeho vedením.

Kurz bude zahájen ve čtvrtek 7. 6. Obsahuje 4 týdenní setkání a...

25 Květen 2018 - 18:30

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Naším hostem bude opět Šimon Grimmich. Tentokrát se můžete těšit na téma "Mindfulness a Zen."

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou registraci na našem webu pro zajištění místa.

Těšíme se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼S KÝM?

Šimon se věnuje meditaci se věnuji od roku 2009. Absolvoval řadu týdenních meditačních pobytů a ústranní v ČR i v zahraničí, ať už šlo o zen,...

20 Květen 2018 - 10:00

Srdečně Vás zveme na celodenní kurz jógy, meditace a všímavého pití kakaa. Během dne si vyzkoušíte různé meditační techniky a zároveň také jógu a dynamickou meditaci, kterou vás provedou učitelé jógy a meditace Tereza Hausmanová a Šimon Grimmich. Součástí dne bude rovněž všímavá procházka, všímavý oběd a také nápoj ze 100 % bio raw kakaa z Kostariky. Kakao velmi přispívá k zakotvení v těle a rozvíjení vstřícnosti a radosti.

Tento Den v přítomnosti je jedinečnou...

19 Květen 2018 - 09:30

Srdečně Vás zveme na třetí konferenci mindfulness (všímavosti) v ČR a na Slovensku MindfulnessCON 2018.

Slogan letošní konference zní The Mindful Revolution is Here.  Ještě před pár lety u nás byla všímavost téměř neznámým pojmem. Dnes již úspěšně proniká do většiny oblastí naší společnosti. Všímavost je například součástí osnov na několika univerzitách a školách, roste zájem ve firemním prostředí, psychoterapeutické...

18 Květen 2018 - 18:30

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Opět mezi nás zavítá Dana Buriánová. Tématem tedy bude opět mindfulness, zvládání stresu v rodině a výchova dětí.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou registraci na našem webu pro zajištění místa.

Těšíme se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼S KÝM?

Dana se věnuje aplikaci mindfulness v oblasti rodičovství. Pořádá prožitkové aktivity pro rodiny s dětmi, kde učí jak...

11 Květen 2018 - 18:30

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Naším hostem bude Jana Kyriakou, která nám ukáže základní techniky jógy smíchu a všímavého vnímání těla.

Mrkněte na videorozhovor, který jsme s Janou udělali:

https://www.youtube.com/watch?v=ZFWap0CHdo8&sns=fb

Vstupné je zdarma. Z důvodu omezené kapacity zhruba 15 lidí však doporučujeme včasnou registraci.

...

7 Květen 2018 - 19:45

(English version below)

Máme velikou radost i čest Vám oznámit, že v pondělí 7. května vystoupí na VŠE v Praze vzácný host Dr. Jacob Israel Liberman, který je světově uznávaným vědcem a autorem v oblasti osobního rozvoje a mindfulness. Na přednášce s názvem „The Art of Seeing, The Art of Being“ se dozvíte jakým způsobem nám může pomoci vnímání přítomnosti a světla k životu na vyšší úrovni našeho potenciálu a k pocitu naplnění.

Práce Jacoba Libermana je...

4 Květen 2018 - 18:30

Srdečně vás zveme na další událost z cyklu otevřených workshopů mindfulness a jógy.

Tentokrát se opět můžete těšit na seminář jógy s Paulínou Palíkovou, který bude zaměřený na protahovací hatha jógu pro začátečníky až mírně pokročilé.

Vstupné je zdarma. Z důvodu omezené kapacity 15-ti lidí Vám doporučujeme registraci.

Nezapomeňte si s sebou vzít jógickou podložku na cvičení, či alespoň osušku nebo karimatku.

Těšíme se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...