27 Říjen 2017 - 18:30

Srdečně vás zveme na další setkání v rámci otevřených workshopů mindfulness a jógy.

Tentokrát se můžete opět těšit na Marka Vicha, který je lektorem mindfulness ve vztazích a zakladatelem Mindfulness Clubu. Hlavní pozornost bude věnována představení základních praxí programu Relational Mindfulness Training (RMT), který se zaměřuje na rozvoj mindfulness v komunikaci. Dozvíte se, jak zvýšit Vaši bdělost, empatii i nadhled v profesních i rodinných vztazích.

Vstupné je zdarma. O...

3 Listopad 2017 - 18:30

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness.

Tentokrát bude naším hostem Mathanja Bot, která je lektorkou mindfulness a angličtiny. Na workshopu se dozvíte, jak Vám mohou techniky mindfulness pomoci překonat překážky na cestě za cílem naučit se plynule cizí jazyk.

Vstupné je zdarma. O naše akce je obvykle velký zájem. Doporučujeme proto včasnou registraci prostřednictvím formuláře niže pro zajištění místa.

Těšíme se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬...

11 Listopad 2017 - 10:00

Srdečně Vás zveme na další kurz s Janem Burianem, který bude věnovaný rozvoji empatické komunikace. Na kurzu se můžete naučit, jak lépe zvládat konfliktní situace a jak budovat dlouhodobě kvalitní vztahy v osobním i pracovním životě.

Kurz povede Jan Burian, známý lektor midfulness, který má s výukou této metody mnohaletou zkušenost.

Pro přihlášení na seminář stačí vyplnit registrační formulář na našem webu:

Těším se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼ V ČEM...

17 Listopad 2017 - 18:30

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness.

Tentokrát se můžete opět těšit na Marka Vicha, který je lektorem mindfulness ve vztazích a zakladatelem Mindfulness Clubu.

Seminář se tentokrát zaměří na rozvoj sebe-laskavosti (self-compassion), populárního a vědecky ověřeného přístupu, který pomáhá lidem po celém světě lépe zvládat náročné životní situace. Praxe bude doplněna prvky programu Relational Mindfulness Training (RMT), který se zaměřuje na rozvoj mindfulness...

20 Říjen 2017 - 18:30

Srdečně vás zveme na další událost z cyklu otevřených workshopů mindfulness a jógy.

Tentokrát nás opět čeká seminář s jógovou nadšenkyní Paulínou Palíkovou. Můžete se těšit na protahovací hatha jógu pro začátečníky až mírně pokročilé a také si vyzkoušíte pár dýchacích technik. Po skončení semináře bude následovat volný networking v místní kavárně.

Vstupné je zdarma. Z důvodu omezené kapacity 15-ti lidí Vám doporučujeme registraci prostřednictvím formuláře níže.

...

14 Říjen 2017 - 09:00

Srdečně Vás zveme na víkendový kurz metody focusingu, na kterém se dozvíte jak porozumět vlastním emocím, přijmout je a učinit z nich spojence.

Kurz povede Jan Burian, známý lektor midfulness, který má s výukou této metody mnohaletou zkušenost.

Pro přihlášení na seminář stačí vyplnit registrační formulář na našem webu:

Těším se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼ CO SE NA KURZU MŮŽETE NAUČIT?

- Zklidnit mysl a uvolnit tělo, abyste mohli prožívat...

13 Říjen 2017 - 18:30

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Tentokrát bude našim tématem "Tělo, Pohyb & Mindfulness. Bude se nám věnovat Jana Kyriakou, která má více než 20 let zkušenost s výukou pohybu a v posledních letech pravidelně vede kurzy mindfulness i jógy. Přijďte si příjemně zacvičit a přitom poznat zajímavé lidi. Akce opět pozvolna přejde v posezení v místní kavárně.

Vstupné je zdarma. Z důvodu omezené kapacity 15-ti lidí Vám doporučujeme registraci...

12 Říjen 2017 - 18:30

Chcete se naučit lépe zvládat stres?

Chcete získat větší nadhled v mezilidských vztazích?

Chcete zlepšit své komunikační dovednosti?

Zveme Vás na účast v 8-týdenním programu Relational Mindfulness Training (RMT), který se zaměřuje na rozvoj mindfulness (schopnosti jasněji vnímat události v přítomném okamžiku) přímo v interakci s ostatními lidmi.

Program RMT je postaven na vědeckém výzkumu na Katedře psychologie VŠE v Praze. Výsledky dvou doposud...

10 Říjen 2017 - 18:30

Přátelé, srdečně Vás zveme na další běh středně pokročilého kurzu RMT. Jak uvedli účastníci z minulého semestru, tento kurz Vám může pomoci výrazně rozvinout a zintenzivnit Vaši praxi.

Přihlašujte se prosím prostřednictvím formuláře na našem webu. Skupina je omezena na 15 účastníků.

Kurz plynule navazuje na základní RMT a je tedy určen pouze pro absolventy.

Intenzita kurzu Vám pomůže jít ...

6 Říjen 2017 - 18:30

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Našim dalším hostem bude známý lektor mindfulness a psychoterapeut Jan Burian, Ph.D. Tématem setkání bude "všímavé dýchání." Vyzkoušíte si techniky, které Vám mohou pomoci lépe vnímat Vaše tělo, emoce i ostatní lidi. Dozvíte se také, jak lépe zvládat každodenní stres. Akce opět pozvolna přejde v posezení v místní kavárně.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou registraci pomocí formuláře níže pro...

29 Září 2017 - 18:30

Srdečně vás zveme na další páteční otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Tentokrát bude našim tématem "Jak obstát s technikami mindfulness v běžné realitě (práce, rodina, životní změny)." Naším hostem bude Věra Švach, která vytvořila projekt Happier by Vera, pomocí kterého propaguje, vyučuje a názorně žije šťastnější a spokojenější život na horské dráze jménem život. Přijďte nasát praktickou inspiraci pro lepší zvládání Vašich životních výzev. Akce opět pozvolna přejde v...

22 Září 2017 - 18:30

Srdečně vás zveme na další událost z cyklu otevřených workshopů mindfulness a jógy.

Tentokrát náš čeká seminář jógy s jógovou nadšenkyní Paulínou Palíkovou. Můžete se těšit na protahovací hatha jógu pro začátečníky až mírně pokročilé a také si vyzkoušíte pár dýchacích technik. Po skončení semináře bude následovat volný networking v místní kavárně.

Vstupné je zdarma. Z důvodu omezené kapacity 15-ti lidí Vám doporučujeme registraci prostřednictvím formuláře níže pro zajištění...

15 Září 2017 - 18:30

Srdečně vás zveme první z cyklu otevřených workshopů mindfulness a jógy, které budou nově probíhat každý pátek v krásných prostorách Skautského Institutu na Staroměstském náměstí v Praze. Po skončení workshopu bude následovat volný networking v místní kavárně.

Naším prvním hostem bude Marek Vich, který je lektorem mindfulness ve vztazích a zakladatelem Mindfulness Clubu.

Hlavní pozornost bude věnována představení základních praxí programu Relational Mindfulness Training (RMT),...

9 Srpen 2017 - 19:45

Srdečně Vás zveme na další otevřený mindfulness workshop, který proběhne ve středu  9. 8. 2017 v 19:45 v meditačním centru Lotus (Dlouhá 2, 110 00 Praha ).

Hlavní pozornost bude věnována představením základních praxí programu Relational Mindfulness Training (RMT), který se zaměřuje na rozvoj mindfulness v mezilidských vztazích a komunikaci. Praxe RMT nabízí možnost zvýšit svoji bdělost, empatii i nadhled v profesních i rodinných vztazích.

Akce je veřejně přístupná bude probíhat...