Jaroslav Chýle - Jak snížit stres pomocí Mindfulness

Přejít k registraci

Srdečně Vás zveme na další veřejnou přednášku Mindfulness Clubu, tentokrát se vzácným hostem Jaroslavem Chýlem, který se jako první v ČR stal kvalifikovaným lektorem světově nejuznávanějšího mindfulness programu Mindfulness-Based Stress Stress Reduction (MBSR). Na přednášce se dozvíte více o tomto programu i jeho přínosech a vyzkoušíte si základní techniky, které již pomohly statisícům lidí po celém světě k lepší spokojenosti i zdraví. Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost.

Akce je zdarma. Prosíme Vás pouze o registraci níže. 

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼S KÝM?

Jaroslav Chýle se jako první v ČR stal kvalifikovaným lektorem programu Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR), přímo pod vedením samotných autorů programu v Centru pro mindfulness na lékařské fakultě Univerzity of Massachusetts. Dlouhodobě se věnuje józe, meditační praxi, studiu a výzkumu MBSR a dalších intervencí založených na tréninku mindfulness. Pravidelně pořádá osmitýdenní kurzy pro širokou veřejnost.

MBSR je vědecky nejprobádanějším programem založeným na všímavosti nejen v oblasti zvládání stresu. Můžete ho znát z knihy jeho autora Jona Kabat-Zinna, "Život samá pohroma", která vyšla loni v češtině.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼CO TO JE MINDFULNESS?

Mindfulness lze vysvětlit jako schopnost uvědomovat si, co se odehrává v přítomnosti. Stovky vědeckých studií potvrzují, že praxe mindfulness vede ke snížení stresu, zlepšení pozornosti, rozvoji kreativity a zvýšení empatie i kvality mezilidských vztahů. Právě z toho důvodu dnes mindfulness zažívá značný rozmach ve vzdělávání i v organizacích. Dnešní turbulentní doba klade velké psychické nároky na lidi v organizacích. Řada odborníků proto považuje všímavost za nezbytnou součást rozvoje každého kvalitního manažera i zaměstnance. Společnosti, které mindfulness rozvíjí (např. Google, McKinsey či jiní) se dovedou lépe adaptovat na měnící se tržní podmínky a vyznačují se zdravějšími a spokojenějšími zaměstnanci.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼KDY A KDE?

VŠE RB 101, úterý 21. 3. 2017 od 19:45.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Akce je zdarma a přístupná veřejnosti.

Těšíme se na Vás!

Mindfulness Club :)

 
1 Start 2 Complete

Registrace na akci