Otevřený workshop mindfulness (Jana Kyriakou)

Přejít k registraci

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Tentokrát bude našim tématem "Tělo, Pohyb & Mindfulness. Bude se nám věnovat Jana Kyriakou, která má více než 20 let zkušenost s výukou pohybu a v posledních letech pravidelně vede kurzy mindfulness i jógy. Přijďte si příjemně zacvičit a přitom poznat zajímavé lidi. Akce opět pozvolna přejde v posezení v místní kavárně.

Vstupné je zdarma. Z důvodu omezené kapacity 15-ti lidí Vám doporučujeme registraci prostřednictvím formuláře níže pro zajištění místa.

Nezapomeňte si s sebou vzít jógickou podložku na cvičení, či alespoň osušku nebo karimatku.

Těšíme se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼S KÝM?

Jana Kyriakou má více než 20 let zkušenost s výukou pohybu pro děti, mládež a dospělé v českém, anglickém i řeckém jazyce. Absolvování výcviku mindfulness v roce 2013 ji posunulo ještě blíže k porozumění komplexního zdraví těla a mysli. Je certifikovanou lektorkou Hatha jógy, Pilates, Jógy smíchu, mindfulness a programu EmbodyLoveMovement TM, zaměřujícího se na problémy "body-image" a sebe-přijetí. V současnosti Jana nabízí lekce jógy, Pilates a mindfulness ve studiu Namaste v Praze 6 a lekce tance a mindfulness pro děti a mládež v Mezinárodní škole v Praze (ISP).

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼CO TO JE MINDFULNESS?

Mindfulness, neboli všímavost můžeme definovat jako schopnost jasněji vnímat a uvědomovat si události v přítomném okamžiku. Narůstající počet vědeckých studií uvádí všímavost ako účinnou cestu pro zvládání stresových situací, zlepšení procesu učení, posílení imunity organizmu a zvýšení kreativity.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼KDY A KDE?

Skautský institut (Staroměstské náměstí 4, 110 00 Praha 1 )

Pátek 13. 10. 2017 v 18:30

Vstupné je zdarma. Z důvodu omezené kapacity 15-ti lidí Vám doporučujeme registraci prostřednictvím formuláře níže pro zajištění místa.

Registrace na akci