7 důvodů, proč nesmíte chybět na MindfulnessCONu

Konference MindfulnessCON Practice: Stress Management proběhne již tuto sobotu 13. 5. Pokud stále váháte, zda se zúčastnit, tak pro Vás máme 7 důvodů proč přijít.

 

1) Největší akce v oblasti mindfulness (všímavosti). Nikde jinde nepotkáte na jednom místě tolik lidí, kteří se o oblast všímavosti zajímají. Lektoři, zkušení praktikující i začátečníci, všichni dohromady vytváří neopakovatelnou atmosféru.

2) Praktičnost. Jak již název napovídá, cílem MindfulnessCONu je předat Vám praktickou výbavu pro zvládání každodenních stresových situací. Je známo, že čím více se člověk aktivně zapojí, tím hlouběji pronikne do probírané tématiky. Konferencí, kde účastníci sedí a pasivně poslouchají od rána do večera je nespočet. My dbáme o to, aby jste si osvojili techniky, které budete moci ihned využít ve Vašem životě. Konference se proto skládá z 18 workshopů v malých skupinkách.

3) Zaměření na kvalitu. Obor mindfulness rychle roste a spolu s tím i rychle přibývají noví lektoři, kteří ne vždy disponují dostatečnou zkušeností a kvalifikací. V rámci MindfulnessCONu Vám proto chceme ukázat do nejlepší v oboru. Výběru lektorů i obsahu workshopů věnujeme dostatek času, abyste si z celé akce odnesli maximum.

4) Rozmanitost. Budete mít možnost navštívit 4 workshopy od různých lektorů, kde poznáte odlišné styly výuky mindfulness. Hlavním tématem konference je zvládání stresu, každý z lektorů ho však představí ze svého úhlu pohledu. Práce s emocemi, mezilidské vztahy, gamifikace, výchova dětí. Je úžasné, že se jedno téma dá podat tolika styly a nepochybujeme, že si každý přijde na své.

5) Networking. V průběhu konference na Vás čeká formální i neformální networking. Poznáte zajímavé lidi z řad lektorů i účastníků. Tyto cenné kontakty se Vám rozhodně mohou hodit.

6) Útulné zázemí a chutný catering. Čeká na Vás útulné a moderní prostředí xPORT Business Acceleratoru. Ve spolupráci s Deli Life jsme si pro Vás připravili chutný oběd vegetariánské i nevegatariánské varianty. K dispozici také bude výběrová káva od onesip coffee.

7) Závěrečné sdílení a panelová diskuse. Společně se všemi lektory i účastníky zakončíme celý den diskusí nad nejaktuálnějšími otázkami ohledně vývoje mindfulness v ČR a na Slovensku.

 

Věříme, že Vám MindfulnessCON přinese úžasný den plný pozitivních poznatků a setkání. Těšíme se na Vás v sobotu.

Veškeré informace o konferenci naleznete zde: https://www.mindfulnessclub.cz/mindfulnesscon

 

Hezký všímavý den.

 

Autor: 
David Zoubek