8týdenní kurz mindfulness RMT (Jan Burian)

Přejít k registraci

Chcete se naučit lépe zvládat stres, získat větší nadhled v mezilidských vztazích, nebo zlepšit své komunikační dovednosti?

Zveme Vás na účast v 8-týdenním programu Relational Mindfulness Training (RMT), který se zaměřuje na rozvoj mindfulness (všímavosti) v komunikaci a interakci s druhými lidmi.

Program je navržen tak, aby Vám pomohl stát se sebevědomějším, stabilnějším a pozornějším člověkem ve společnosti. Vědecký výzkum prokázal, že účast v RMT pomáhá výrazně snížit stres, zlepšit psychickou odolnost a také rozvinout pozornost, empatii a komunikačních dovednosti (více informací níže). Kurz bude pod vedením Jana Buriana Ph.D., který je zároveň spolutvůrcem programu.

Skupina je omezena na 16 lidí. Pro přihlášení na seminář stačí vyplnit formulář na našem webu:

 

Pokud Vám potvrzovací e-mail nepřijde do 3 minut, tak prosím zkontrolujte spamovou složku. Pokud nenajdete zprávu ani tam, tak nám prosím napište na akce@mindfulnessclub.cz

Kurz bude probíhat každý pátek ráno (8:00 - 10:00). Jak ukázaly zkušenosti v minulých běhů, ranní dávka mindfulness Vás může nakopnout po zbytek dne.

Těšíme se na Vás

 

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼S KÝM?

Jan Burian, Ph.D.

“Jsem psychoterapeut a učitel mindfulness. Učím se připouštět si své nedostatky a ocenit je jako příležitost k růstu. V psychoterapii se zaměřuji na empatickém naslouchání, prožívání emocí a vnímání těla. Profesně se dále věnuji rozvoji empatie a všímavosti při komunikaci a mediaci sporů. Vedl jsem již desítky osmi-týdenních a víkendových kurzů mindfulness nejen pro širokou veřejnost nebo firmy, ale např. i ve vězení.”

 

Více informací o Honzovi naleznete zde:

https://www.youtube.com/watch?v=JavfqaHjCnw&t=2s

https://www.youtube.com/watch?v=oN07M7NN3HY&t=192s

 

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼O ČEM TO BUDE?

Osvojíte si techniky, které Vám pomohou lépe psychicky zvládat každodenní situace. Naučíte se pracovat se stresem a vlastními emocemi. Naučíte se také lépe odhadnout druhé lidi a rozvinete schopnost dávat i přijímat zpětnou vazbu.

"Pokud jste spíše introvertní typ, účast v RMT Vám pomůže překonat nepohodu při mezilidské komunikaci a cítit více sebedůvěry při vystupování na veřejnosti. Pokud se považujete za extroverta, účast v programu Vám pomůže lépe vnímat druhé a překonat potřebu neustále mluvit."

Oproti klasickým programům všímavosti je RMT více interaktivní a tím pádem praktičtější pro běžné životní situace. Všímavost rozvíjíme především pomocí řízeného dialogu ve dvojicích a učíme se lépe naslouchat ostatním a vyjadřovat své aktuální myšlenky, pocity i potřeby. Důležitou součástí programu je také řada klasických individuálních cvičení a meditací. Obdržíte tedy komplexní základ v oblasti mindfulness.

Program zahrnuje 8 týdenních setkání (8 x 2h) a jeden celodenní sobotní seminář (6 h). Každá hodina je zaměřena na představení nové metody, kterou pak budete moci za pomocí doprovodných nahrávek i instrukcí ihned zavést do svého každodenního režimu. Na začátku výcviku také obdržíte pracovní skripta. Po úspěšném absolventi výcviku obdržíte certifikát o absolvování. Podrobnější harmonogram kurzu naleznate na našem webu.

 

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼KDY A KDE?

Diabasis (Boršov 2, Praha 1, pět minut od Národního divadla)

 

Týdenní setkání: Vždy v pátek od 26. 4. do 14. 6. 2019,  8:00 – 10:00

Víkendové setkání: Neděle 2. 6.  10:00 – 17:00

Výše příspěvku na seminář:

Základní: 5 800 Kč

Zlevněný (studenti, důchodci, matky samoživitelky): 3 800 Kč

Absolventi výcviku (kteří již programem jednou prošli a rádi by si ho zopakovali): 2.800 Kč
 

Pokud Vám potvrzovací e-mail nepřijde do 3 minut, tak prosím zkontrolujte spamovou složku. Pokud nenajdete zprávu ani tam, tak nám prosím napište na akce@mindfulnessclub.cz

 

 

 
1 Start 2 Complete

Přihlášení na seminář