Mindfulness konference – MCON

Srdečně vás zveme na pátý ročník komunitní konference kolem mindfulness – MindfulnessCON 2020. Akce proběhne v sobotu a v neděli 10. 10. – 11. 10. 2020 v útulném prostoru Prague Startup Marketu v Holešovicích.

Počet lektorů i praktikujících kolem mindfulness v ČR i na Slovensku narůstá. Smyslem MindfulnessCONu je dostat nás na jedno místo a prožít dva dny plné inspirace, vzájemné podpory a pocitu komunity.

Na MindfulnessCONu můžete poznat řadu přátel a společníků na cestě za vyšší všímavostí v každodenním životě. Zároveň zde osobně potkáte většinu lektorů, kteří u nás v této oblasti působí. Někteří z nich patří mezi největší kapacity v oboru. 

Mindfulness CON je tak rozsáhlý projekt, že si v tuto chvíli zaslouží vlastní stránky:

Pro lepší představu, jak takový MCON vypadá se podívejte na video z minulého ročníku:

Minulé ročníky

2019

Naši poslední konferenci hodnotíme jako zatím nejpovedenější. Ve dvoudenním programu se nám podařilo vyrovnat praxi a teorii pomocí přednášek a workshopů a celá akce byla plná inspirace a přátelské komunitní atmosféry. Mrkněte sami na aftermovie výše.

2018

Pro třetí ročník MindfulnessCONu jsme zvolili větší formát formou TEDx, v rámci kterého se za jeden den vystřídalo neuvěřitelných 25 řečníků. Den plný inspirace proběhl v počtu 250 lidí v DUP39 na Národní Třídě.

2017

Druhá konference mindfulness opět proběhla v xPort VŠE a byla více prakticky zaměřena. Vyčerpávající program byl nabitý workshopy or rána do večera.

2016

Naše první velká akce a zároveň první konference mindfulness v ČR a na Slovensku. Tato akce byla zásadním momentem, kdy jsme poprvé zažili, že jsme jedna komunita se společným cílem poctivým způsobem šířit mindfulness u nás. Akce proběhla v podnikatelském inkubátoru xPort při VŠE v Praze.