Mindfulness: 8týdenní kurz zvládání stresu a emocí (Jan Burian)

Přejít k registraci

Zveme Vás na účast v 8-týdenním programu zvládní stresu a emocí prostřednictvím mindfulness (všímavosti). Kurz proběhne pod vedením Jana Buriana Ph.D.,

Zkuste to taky. Skupina je omezena na 18 lidí. Pro přihlášení na seminář stačí vyplnit formulář níže.

Pokud Vám potvrzovací e-mail nepřijde do 3 minut, tak prosím zkontrolujte spamovou složku. Pokud nenajdete zprávu ani tam, tak nám prosím napište na akce@mindfulnessclub.cz

Těšíme se na Vás

 

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼ S KÝM?

Jan Burian, Ph.D.

“Mým hlavním cílem je pomáhat lidem žít plnější a spokojenější život. Právě z toho důvodu vedu kurzy Mindfulness zaměřené na zvládání stresu a emocí. Profesně se dále věnuji rozvoji empatie a všímavosti při komunikaci a mediaci sporů. Absolvoval jsem na všímavosti založený psychoterapeutický výcvik a trénink pro lektory MBCT organizovaný Centrem pro mindfulness v Oxfordu. Vedl jsem již desítky osmi-týdenních a víkendových kurzů mindfulness nejen pro širokou veřejnost nebo firmy, ale např. i ve vězení. Podílel jsem se na prvním českém neurovědeckém výzkumu meditace všímavosti... sbírám odvahu, abych si připustil nedostatky a dokázal je ocenit jako příležitost k růstu. Protože lotosy rostou z bahna. Učím se zůstat s tím, co se děje právě teď. Dotýkat se toho, co je tak nepříjemné, že před tím uhýbám ... a pouštět to, co je tak příjemné, že na tom ulpívám."

Více informací o Honzovi naleznete zde:

https://www.youtube.com/watch?v=JavfqaHjCnw&t=2s

https://www.youtube.com/watch?v=oN07M7NN3HY&t=192s

 

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼O ČEM TO BUDE?

Kurzy vychází z klinicky ověřených lékařských programů (MBSR a MBCT) založených na všímavosti (mindfulness). Skupina se setkává osm týdnů, jednou za týden na 2,5 hodiny. Součástí kurzu je i jedno celodenního setkání.

Aby program přinesl dlouhodobé výsledky, doporučuji, aby účastníci věnovali každý den asi 30 minut cvičení všímavosti. Na setkání dostanete vždy prostor pro dotazy a budete moci sdílet své zkušeností s ostatními účastníky. Vše je dobrovolné, nemusíte mluvit, můžete jen naslouchat.

Není nutné zúčastnit se každého setkání. Dostanete vytištěné informace, které shrnují podstatnou část každého setkání, a budete mít k dispozici audionahrávky meditačních cvičení.

Po celou dobu kurzu s Honzou mnou můžete konzultovat i mimo setkání. Zajistí pro Vás podporu i po dokončení kurzu.

 

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼ PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Zdravým lidem, kteří chtějí být vyrovnanější, lépe zvládat stres, dělat více věcí pro radost, méně se obávat neúspěchu a být přátelštější k sobě i druhým.

Lidem, kteří trpí vážnějšími zdravotními obtížemi, např. depresí, úzkostí, chronickou bolestí a psychosomatickými obtížemi. Viz seznam prokázaných účinků mindfulness.

Zvlášť přínosný je rozvoj všímavosti pro zaměstnance, kteří jsou vystaveni dlouhodobému stresu v práci nebo pracují s lidmi.

Kontraindikací (překážkou vstupu do kurzu) naopak je:

  • akutní závislost na drogách či alkoholu
  • akutní fáze psychického onemocnění (nicméně není překážkou, pokud jste stabilizovaní a berete psychiatrem předepsané léky)
  • silné sebevražedné či sebepoškozující sklony

Pokud máte jakékoliv dotazy,  prosím neváhejte mi napsat nebo zavolat.

 

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼KDY A KDE?

 

Mindfulness Club (U letenského sadu 6, Praha 7)

Týdenní setkání: Vždy ve čtvrtek od 25. 5. do 13. 6. 2019., 18:30 - 21:00

Víkendové setkání: Neděle 1. 6. 10:00 – 17:30

 

Výše příspěvku na seminář:
Základní: 5 800 Kč
Zlevněný (studenti, důchodci, matky samoživitelky): 3 800 Kč

 

NA WEB: Pokud Vám potvrzovací e-mail nepřijde do 3 minut, tak prosím zkontrolujte spamovou složku. Pokud nenajdete zprávu ani tam, tak nám prosím napište na akce@mindfulnessclub.cz

 
1 Start 2 Complete

Přihlášení na seminář