MindfulnessCON

 

Srdečně vás zveme na již čtvrtý ročník největší akce kolem mindfulness v ČR a na Slovensku - konferenci MindfulnessCON 2019. Akce proběhne v sobotu a v neděli 12. - 13. 10. v Prague Startup Market v Holešovicích.

Na MindfulnessCONu máte možnost vidět a zažít pohromadě většinu lektorů mindfulness a všímavého přístupu k životu, kteří u nás působí. Vedle přednášek jsme letos do programu zařadili workshopy, které nám společně s dvoudenním formátem pomohou jít více do hloubky a samotné praxe.

Společně vytvoříme útlulnou atmosféru, ve které budeme mít vedle praxe a inspirace i prostor více se vzájemně poznat. Nebude chybět ani sobotní afterpárty.

Účinkující pokryjí pestrou paletu oblastí, od klasických mindfulness přístupů (MBSR, MBCT), přes vědomou práci s tělem (jóga, fyzioterapie) až po psychoterapii, rodičovství, sebelaskavost, business a nenásilnou komunikaci.

Máme velkou radost z toho, že naše pozvaní přijalo přes 40 účinkujících. Mezi nimi se můžete těšit na Andreje Jeleníka, Věru Švach, Jana Buriana, Marcelu Roflíkovou, Jaroslava Chýleho, Kashu Ko, Jiřího Charváta, Moniku Stehlíkovou, Pavla Španenku, Zuzzi Husarovou, Ondráše Přibylu, Kami Dvořákovou, Jana Bendu, Miroslava Světláka, Marka Vicha, Janu Kyriakou, Michala Dvořáka, Lenku Robinson, Šimona Grimmicha a řadu dalších.

Akce je omezena na 250 účastníků. Čím dříve se přihlásíte, tím větší možnost výběru budete mít z nabízených workshopů.

Více informací naleznete na webu akce:

https://www.mindfulnesscon.cz/

Vstupenky můžete zakoupit zde:

https://bit.ly/2XzJbmp

Hlavními partnery akce jsou Nadační fond pro rozvoj plného vědomí, Nadace Karla Janečka, Škola 21, Pracovna & Laskafe a Beyond Psychedelics.

Těšíme se na Vás

#mindfulnesscon #konferencemindfulness

 

 

 
1 Start 2 Complete

Registrace na akci