Otevřený workshop mindfulness (Kami Dvořáková)

Přejít k registraci

Srdečně vás zveme na vánoční otevřený workshop mindfulness (všímavosti) s Kami Dvořákovou, lektorkou všímavosti a laskavosti.

Akce bude ve vánočním stylu, kromě všímavosti a laskavosti tedy budou tématem setkání mantry a koledy. Společně se tak krásně naladíme na začátek svátků.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou registraci prostřednictvím formuláře níže pro zajištění místa.

Těšíme se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼S KÝM?

Kami Dvořáková, Ph.D.

Kami je vývojová psycholožka a věnuje se projektům zaměřeným na podporu psychického zdraví a duševní pohody. Po 10 letech studia a práce v USA se rozhodla vrátit zpátky do Čech a rozvíjet zde zájem o kvalitní preventivní programy ve vzdělávání a dalších společensky významných profesích. Svůj pracovní domov našla na Karlově Univerzitě a Národním ústavu duševního zdraví, kde nyní pracuje na přípravě výzkumně podložených psychosociálních programů pro děti i učitele základních škol.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼CO TO JE MINDFULNESS?

Mindfulness, neboli všímavost můžeme definovat jako schopnost jasněji vnímat a uvědomovat si události v přítomném okamžiku. Narůstající počet vědeckých studií uvádí všímavost ako účinnou cestu pro zvládání stresových situací, zlepšení procesu učení, posílení imunity organizmu a zvýšení kreativity.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼KDY A KDE?

Skautský institut (Staroměstské náměstí 4, 110 00 Praha 1 )

Pátek 21. 12. 2018 v 18:30

Vstupné je zdarma. 

 
1 Start 2 Complete

Registrace na akci