Otevřený workshop mindfulness (Marcela Roflíková)

Přejít k registraci

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Tentokrát mezi nás zavítá Marcela Roflíková, který je zkušenou lektorkou všímavosti v organizacích a ve školách. Workshop se zaměří na rozvoj všímavosti v práci. Dozvíte se, jakým způsobem lze v práci všímavost zavádět, které metody jsou vhodné a také jakým způsobem si na všímavost najít čas a vnitřní zdroje.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou registraci prostřednictvím našeho formuláře níže.

Těšíme se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼S KÝM?

Marcela je lektorka mindfulness, koučka a žena s více než dvacetiletou zkušeností manažerské práce v mezinárodních organizacích. Vystudovala MBA na Sheffield Hallam University UK a Mezinárodní marketing a management na IAHL v Nizozemí. Je také absolventkou ČZU v Praze. Absolvovala řadu odborných školení v ČR i zahraničí, napříkad "Finding the space to lead" na Institute for Mindful Leadership v USA. Je zakladatelkou Českého Mindfulness Institutu, prostřednictvím kterého rozvíjí mindfulness v současných organizacích a školách. Ve volném čase se zabývá vytrvalostním během, cvičením jogy, stavěním z kostiček Lego se svými dvěma syny.

Více o Marcele naleznete na webu Českého Mindfulness Institutu zde:

http://www.mindfulness-institut.cz/lide/

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼CO TO JE MINDFULNESS?

Mindfulness, neboli všímavost můžeme definovat jako schopnost jasněji vnímat a uvědomovat si události v přítomném okamžiku. Narůstající počet vědeckých studií uvádí všímavost ako účinnou cestu pro zvládání stresových situací, zlepšení procesu učení, posílení imunity organizmu a zvýšení kreativity.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼KDY A KDE?

Skautský institut (Staroměstské náměstí 4, 110 00 Praha 1 )

Pátek 16. 11. 2018 v 18:30

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou registraci.

 
1 Start 2 Complete

Registrace na akci