Otevřený workshop mindfulness (Michaela Pavlíková a Michal Dvořák)

Přejít k registraci

Zveme Vás na otevřený workshop mindfulness (všímavosti) s Michaelou Pavlíkovou a Michalem Dvořákem, kteří jsou kvalifikovaní odborníci na zdravý a všímavý přístup k jídlu.

V rámci workshopu propojíme dva sobě blízké přístupy, které se zabývají všímavostí, jídlem a tělem. Prvním z nich je mindfulness a mindful eating, kterými se zabývá Michal. Druhým z nich je individuální terapeutický přístup, který reprezentuje Michaela, průvodkyně vztahem k jídlu a tělu, která pracuje především individuálně s lidmi, kteří mají potíže s jídlem a tělem. Na workshopu si vyzkoušíme různá cvičení mindfulness/mindful eating a budeme se zabývat též psychologií stravování. Těšíme se Vás.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme však registraci prostřednictvím formuláře níže pro zajištění místa.

Těšíme se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼S KÝM?

Michaela Pavlíková: Certified eating psychology coach

"Po několikaletém období experimentování s různými výživovými směry a léčebnými typy stravy jsem se dostala ke zkoumání vztahu mezi tím, co jíme, a tím, co se odehrává uvnitř nás samotných. Mnoho poznatků o vazbách mezi naším vnitřním světem a metabolickým zdravím mi pak přinesl koučovací výcvik na Institute for the Psychology of Eating. Od roku 2015 se věnuju především individuálním konzultacím, zejména se ženami, ale také pořádání přednášek a workshopů a publikační činnosti. "

 

Michal Dvořák: CFM Qualified MBSR Teacher

"Pracuji již dvanáct let jako lektor kurzů pro firemní i neziskový sektor. Jako teprve druhý Čech jsem absolvoval výcvik mindfulness na UMASS Medical School: Center for Mindfulness (USA). V rámci stejné školy jsem také studoval program Mindful Eating Facilitator (Dr. Judson Brewer). Své zkušenosti dále prohlubuji na silent retreats. Absolvoval jsem také pětiletý psychoterapeutický výcvik v systému SUR. Více o tom, co dělám naleznete na www.bemindful.cz."

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼CO TO JE MINDFULNESS?

Mindfulness, neboli všímavost můžeme definovat jako schopnost jasněji vnímat a uvědomovat si události v přítomném okamžiku. Narůstající počet vědeckých studií uvádí všímavost jako účinnou cestu pro zvládání stresových situací, zlepšení procesu učení, posílení imunity organizmu a zvýšení kreativity.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼KDY A KDE?

Skautský institut (Staroměstské náměstí 4, 110 00 Praha 1 )

Pátek 23. 11. 2018 v 18:30

Akce je veřejně přístupná a vstupné je zdarma.

 
1 Start 2 Complete

Registrace na akci