Otevřený workshop mindfulness (Tereza Hausmanová)

Přejít k registraci

Srdečně Vás zveme na další otevřený workshop. Tentokrát s Terezou Hausmanovou, lektorkou mindfulness (všímavosti) a jógy.

Meditace, jóga a sebeláska. V rámci workshopu se tedy podíváme na na témata jako sebepřijetí a sebedůvěra. Sebepřijetí obsahuje poznání a integraci nejen toho, co je v nás dobré, ale i přiznání a přijetí toho, co je stínovou součástí v nás. Sebepřijetí poté jde ruku v ruce se zdravou sebedůvěrou.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme však registraci prostřednictvím formuláře níže.

Těšíme se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼S KÝM?

Tereza se věnuje józe a mindfulness meditacím od roku 2012 a v začátcích jí nejvíce pomohly lépe zvládnout stres během studií. Postupně se obojí staly nedílnou součástí jejího života. Jóga je pro Terezu cestou do svého nitra a učí ji sebelásce, pokoře a trpělivosti a vděčnosti. Všímavost vnímá jako nezbytnost pro vedení spokojeného a naplněného života a pro jakoukoliv pozitivní změnu, která v životě chceme dosáhnout.

Tereza věří, že pozitivní změna na světě začíná s každým z nás. Sebeláska, zdravé tělo, výživná strava a zdravá planeta spolu neodmyslitelně souvisí. Když si uvědomíme naší vnitřní jednotu, uvědomíme si i jednotu s přírodou a se vším, co nás obklopuje.

Více o Tereze naleznete zde:

www.terezahausmanova.com

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼CO TO JE MINDFULNESS?

Mindfulness, neboli všímavost můžeme definovat jako schopnost jasněji vnímat a uvědomovat si události v přítomném okamžiku. Narůstající počet vědeckých studií uvádí všímavost jako účinnou cestu pro zvládání stresových situací, zlepšení procesu učení, posílení imunity organizmu a zvýšení kreativity.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼KDY A KDE?

Skautský institut (Staroměstské náměstí 4, 110 00 Praha 1 )

Pátek 18. 1. 2019 v 18:30

Akce je veřejně přístupná a vstupné je zdarma. 

 
1 Start 2 Complete

Registrace na akci