PRO FIRMY

Pokud jste vlastník, manažer, nebo člen organizace, nabízíme vám možnost uspořádat kurz nebo workshop na míru přímo u vás

V posledních 20 letech se mindfulness hojně rozvíjí i v organizacích, kde je vědecky dokázáno, že pomáhá zaměstnancům, manažerům i majitelům lépe zvládat stres, předcházet vyhoření, zlepšovat pracovní vztahy i zvýšit efektivitu a angažovanost do práce (Good et al. 2016, Sutcliffe et al. 2016; Vich 2015)

Popularitu mindfulness v businesse pomohly získat společnosti jako Google, McKinsey nebo Intel, které začaly aplikovat kurzy a workshopy jako jedny z prvních. Dnes se již mindfulness hojně praktikuje vše všech typech i velikostech společností.

S pořádáním akcí ve firmách i neziskových organizacích máme mnohaleté zkušenosti. Nejjednodušší cestou, jak zavést mindfulness do vaší společnosti, je vyzkoušet některý z našich workshopů.

. 

Na základě našich zkušeností a zpětných vazeb nabízíme následující témata: 

  • Jak zvládat stres a předcházet vyhoření pomocí mindfulness?
  • Mindfulness v mezilidských vztazích: Jak být více vnímaví a klidní během komunikace s druhými. 
  • Sebe-laskavost: Jak zvládat každodenní výzvy s větší lehkostí a péčí o sebe.
  • Mindfulness, time management a pracovní efektivita.
  • Všímavé řešení konfliktů a nenásilná komunikace. 
  • Mindfulness v pohybu a kancelářská jóga pro lepší zdraví a uvolnění. 

 

Pokud jste školení mindfulness ještě neabsolvovali, doporučujeme začít prvním tématem zvládání stresu. V případě vašeho zájmu ale nemáme problém začít dalšími zmíněnými tématy nebo případě připravit téma přímo na míru. Díky velkému týmu našich lektorů a širokému záběru se vám dovedeme přizpůsobit. V případě zájmu o intenzivnější školení můžeme ve vaší organizaci zrealizovat i celý kurz, případně sérii pravidelných workshopů.

LEKTOŘI

Předním lektorem zaměřeným na organizace u nás je Ing. Marek Vich, Ph.D., který se školení ve firmách věnuje od roku 2008 a školil mindfulness ve firmách jako Microsoft, Google, Trask solutions a.s. a desítkách dalších společností u nás. Součástí našeho týmu jsou i další specializovaní zkušení lektoři, jako např. Ing. Kamila Dvořáková, M.A., PhD., která se specializuje na oblast sebelaskavosti, Ing. Jan Burian, Ph.D. zaměřující se na oblast nenásilné komunikace nebo Mgr. Šimon Grimmich, který je certifikovaným lektorem programu Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR)

Pokud máte zájem zkusit školení mindfulness ve vaší organizaci, stačí nám napsat na events@mindfulnessclub.cz, nebo přímo zavolat na +420 737 801 259. Na základě toho vám připravíme nabídku na míru.

Citované zdroje:

Good, D. J., Lyddy, C. J., Glomb, T. M., Bono, J. E., Brown, K. W., Duffy, M. K., Baer, R. A., Brewer, J. A., and Lazar, S. W. (2016). Contemplating mindfulness at work: An integrative review. Journal of Management, 42(1):114–142.

Sutcliffe, K. M., Vogus, T. J., and Dane, E. (2016). Mindfulness in organizations: A cross-level review. The Annual Review of Organizational Psychology and Organizational Behavior, 3:55–81.

Vich, M. (2015). The emerging role of mindfulness research in the workplace and its challenges. Central European Business Review, 4(3):35–47.