Sebeúcta, body-image a tělo: Workshop pro ženy (Jana Kyriakou)

Přejít k registraci

Všichni známe zaručené recepty na tvarování těla…”jak se dostat do formy”, “jak zhubnout do plavek”, “jak vyrýsovat bicepsy a pekáč buchet.” Proč to děláme? Za čím se honíme? Co kdybychom vyměnili sebekritiku za sebeúctu a huntování těla za laskavou péči? Jak na to?

Zveme Vás na prožitková workshop světoznámého programu Embody Love Movement, který již pomohl stotisícům žen a dívek najít laskavější a úctyhodnější vztah ke svému tělu. Workshop proběhne pod vedením Jany Kyriakou, která je jedinou certifikovanou lektorkou tohoto programu ve střední Evropě.

Kapacita je ovlivněna na 18 účastníků. Registrovat se můžete prostřednictvím formuláře níže.

Pokud Vám potvrzovací e-mail nepřijde do 3 minut, tak prosím zkontrolujte spamovou složku. Pokud nenajdete zprávu ani tam, tak nám prosím napište na akce@mindfulnessclub.cz

Těšíme se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
S KÝM?

Jana Kyriakou
"Studuji, praktikuji a učím pohyb a práci s tělem více než 20 let. Má životní cesta mě vedla od klasického baletu přes moderní tanec k józe, terapeutickému pohybu a mindfulness - všímavosti. Pomohla jsem stovkám dětí, mladistvých, dospělých i seniorů, aby se cítili ve svém těle doma a aby naplnili svůj tělesný, pohybový a životní potenciál. Skrze tělo vedu klienty k síle zastavení, k přijetí přítomného okamžiku, k vnitřnímu klidu a k všímavému a plnohodnotnému životu. Ať už je startovní čára kdekoliv. Jsem certifikovaná lektorka mindfulness, Hatha jógy, Pilates, Jógy smíchu, tance a programu EmbodyLoveMovement, zaměřujícího se na problémy "body-image" a sebepřijetí. V současnosti nabízím skupinové i individuální koučinkové lekce jógy, Pilates a mindfulness. Vedu také lekce tance, jógy a mindfulness pro děti a mládež v Mezinárodní škole v Praze (ISP).​"

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
O ČEM TO BUDE?

V tomto workshopu využijeme mindfulness (všímavosti) k tomu, abychom zjistili, jak o sobě mluvíme, jak vidíme sebe i ostatní. Podíváme se také na vliv médií. A místo kritiky si zkusíme být sobě i ostatním laskavým přítelem.

Účastí na workshopu můžete podpořit nejen sebe, ale najít inspiraci  k tomu, jak být podporou lidem ve vašem okolí, kteří trpí nízkou sebeúctou, poruchami příjmu potravy či sebepoškozováním.  

Workshop je založen na mezinárodním konceptu americké psycholožky Dr. Melody Moore a její dlouholeté práce se ženami a dívkami trpícími poruchami příjmu potravy. Její program Embody Love Movement (www.embodylovemovement.org) již pomohl stotisícům žen a dívek najít laskavější a úctyhodnější vztah ke svému tělu.

Workshop bude prožitkový a praktický a jeho součástí bude i krátká jemná praxe jógy. Přijďte tedy v pohodlném oblečení a přineste si svou jógovou podložku.

 

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN?

Workshop je vhodný pro každého. Nezáleží na tom, zda meditujete, zajímáte se o psychologii a nebo jste úplný začátečník. Téma body-image a vztahu k tělu je univerzální. Přijďte to taky zkusit.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
KDY A KDE?

Mindfulness Club (U letenského sadu 6, Praha 7)

Pátek 3. 5. 2019, 18:00 - 21:00

Výše příspěvku na seminář:
Základní: 780 Kč
Zlevněný (studenti, důchodci, matky samoživitelky): 580 Kč

 

Pokud Vám potvrzovací e-mail nepřijde do 3 minut, tak prosím zkontrolujte spamovou složku. Pokud nenajdete zprávu ani tam, tak nám prosím napište na akce@mindfulnessclub.cz

 
1 Start 2 Complete

Přihlášení na seminář