Týdenní meditační retreat (Jan Burian)

Přejít k registraci

Všechny zájemce o intenzivnější zkušenost s praxí mindfulness (všímavosti) zveme na týdenní meditační ústranní s Janem Burianem, Ph.D. Pobyt Vám může pomoci prohloubit Vaši praxi všímavosti. Zároveň budete mít možnost načerpat síly v krásném prostředí Skály u Humpolce (Vysočina).

Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře našeho formuláře níže.

Pokud Vám potvrzovací e-mail nepřijde do 3 minut, tak prosím zkontrolujte spamovou složku. Pokud nenajdete zprávu ani tam, tak nám prosím napište na akce@mindfulnessclub.cz

Těšíme se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼S KÝM?

Jan Burian, Ph.D.

“Vedu meditační ústraní od roku 2012. Nabízím spíše laskavější a volnější styl meditace, kdy si meditující individuálně určuje své tempo.  Při meditaci zdůrazňuji důležitost přátelského vztahu k sobě i k druhým. Je pro mne důležité, aby meditující dokázali získané zkušenosti využít i v poté, co se vrátí zpět do každodenního života.Učím stylem, který není závislý na žádné náboženské tradici a respektuje různé spirituální cesty a světonázory. Profesně se také dále věnuji rozvoji empatie a všímavosti při komunikaci a mediaci sporů. Vedl jsem již desítky osmi-týdenních a víkendových kurzů mindfulness nejen pro širokou veřejnost nebo firmy, ale např. i ve vězení.”

 

Více informací o Honzovi naleznete zde:

https://www.youtube.com/watch?v=JavfqaHjCnw&t=2s

https://www.youtube.com/watch?v=oN07M7NN3HY&t=192s

 

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼O ČEM TO BUDE?

Tiché týdenní ústraní je příležitost k dlouhodobému rozvíjení meditace mindfulness (všímavosti) nebo též meditaci vhledu (vipassana), v klidném prostředí, uprostřed přírody a mezi lidmi, kteří mají podobné zájmy.  Většinu času budeme dodržovat tzv. ušlechtilé mlčení - budeme komunikovat pouze, pokud to bude nezbytně nutné (to se týká i komunikace pomocí mobilních telefonů apod.).

Účast na meditacích bude dobrovolná, takže si sami určujete kolik času věnujete meditaci a kolik odpočinku. Pokud nemáte s meditací zkušenost, dostanete jednoduché a srozumitelné instrukce.

Program: Ráno bude možnost všímavé rozcvičky. Dopoledne se bude střídat meditace v sedě a v chůzi. Oběd a ostatní jídla je také příležitostí pro rozvíjení všímavosti. Odpoledne bude volnější s možností samostatné či společné meditační procházky. Večer se můžete těšit na krátkou přednášku o meditaci a prostor na otázky a odpovědi. Každý den bude také možnost rozhovoru s učitelem v malé skupině či individuálně.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼KDY A KDE?

Kde: Bývala fara, Skála u Humpolce (více na www.skalnifara.cz)

Kdy: sobota 29.června (začínáme společnou večeří) - neděle 7. července 2019 (končíme společným obědem)

 

Příspěvek na ubytování a stravu: 4500 Kč

Příspěvek na lektora je dobrovolný a platí se přímo na místě

 

Pokud Vám potvrzovací e-mail nepřijde do 3 minut, tak prosím zkontrolujte spamovou složku. Pokud nenajdete zprávu ani tam, tak nám prosím napište na akce@mindfulnessclub.cz

 

 
1 Start 2 Complete

Registrace na akci