25 Leden 2019 - 18:30

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Tentokrát se opět můžete těšit na Šimona Grimmicha, který je kvalifikovaným lektorem programu Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR) a zároveň spolu-tvůrcem Mindfulness Clubu. Tématem workshopu bude tentokrát "Meditace a hledání vlastní cesty."

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou registraci prostřednictvím formuláře níže.

Těšíme se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼S KÝM...

1 Únor 2019 - 18:30

Zveme Vás na další otevřený workshop ve Skautském Institutu.

Hlavní pozornost bude věnována představení základních praxí programu Relational Mindfulness Training (RMT), který se zaměřuje na rozvoj všímavosti v komunikaci a ve vztazích. Dozvíte se, jak zvýšit Vaši bdělost, empatii i nadhled v profesních i rodinných vztazích. Tématem Vás provede Dmitrij Hladký, lektor mindfulness a cizích jazyků, který momentálně prochází lektorským výcvikem RMT.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme...

8 Únor 2019 - 18:30

Srdečně Vás zveme na víkendový kurz jógy a meditace pod vedením Terezy Haumanové a Šimona Grimmicha.

Během víkendu se budeme věnovat józe, meditaci mindfulness (všímavosti), dynamickým meditacím a zažijeme také kakaovou ceremonii. Program víkendu vytváří promyšlený celek, díky kterému bude možné se zastavit, zklidnit a spojit se více se svým tělem. Víkend může být dobrým zastavením, během kterého načerpáte energii a inspiraci. Zároveň také získáte větší nadhled, a možná i odpovědi na...

15 Únor 2019 - 18:00

Srdečně Vás zveme na seminář „Mindful Dance“, který je zaměřený na rozvoj mindfulness (všímavosti) prostřednictvím vědomého pohybu a intuitivního tance. Na semináři se můžete naučit lépe vnímat své tělo i emoce a uvolnit se v prostředí příjemných lidí a hudby. Ukážeme Vám, že všímavost můžeme rozvíjet i zábavnou a hravou formou.

Seminář je vhodný jak pro pokročilé, tak i pro naprosté začátečníky. Tříhodinový program v sobě zahrnuje...

18 Leden 2019 - 18:30

Srdečně Vás zveme na další otevřený workshop. Tentokrát s Terezou Hausmanovou, lektorkou mindfulness (všímavosti) a jógy.

Meditace, jóga a sebeláska. V rámci workshopu se tedy podíváme na na témata jako sebepřijetí a sebedůvěra. Sebepřijetí obsahuje poznání a integraci nejen toho, co je v nás dobré, ale i přiznání a přijetí toho, co je stínovou součástí v nás. Sebepřijetí poté jde ruku v ruce se zdravou sebedůvěrou.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme však registraci...

17 Leden 2019 - 19:30

Zveme Vás na účast v osmitýdenním kurzu mindfulness (všímavosti) pod vedením Šimona Grimmicha. Šimon je kvalifikovaným lektorem programu Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR) a zároveň se řadu let věnuje meditační praxi zenu a vipassany. Nyní máte možnost naučit se lépe zvládat stres a být všímavější v každodenních situacích pod jeho vedením.

Kurz bude zahájen ve čtvrtek 17. 1. 2019. Obsahuje 8 týdenních setkání a jedno...

11 Leden 2019 - 18:30

Zveme Vás na otevřený workshop mindfulness s Markem Vichem.

Hlavní pozornost bude věnována představení základních praxí programu Relational Mindfulness Training (RMT), který se zaměřuje na rozvoj všímavosti v komunikaci a ve vztazích. Dozvíte se, jak zvýšit Vaši bdělost, empatii i nadhled v profesních i rodinných vztazích a užijete si také trochu legrace ke konci týdne.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme však registraci prostřednictvím formuláře níže.

Těšíme se na Vás....

4 Leden 2019 - 18:30

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Opět mezi nás zavítá Dana Buriánová. Tentokrát bude tématem "Mindfulness, Vnitřní kritik a Novoroční gruntování." Dozvíte se, jak záhajit nový rok 2019 laskavým a všímavým způsobem.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou registraci prostřednictvím fomuláře níže.

Těšíme se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼S KÝM?

Dana je lektorskou mindfulness (všímavosti) a empatické...

21 Prosinec 2018 - 18:30

Srdečně vás zveme na vánoční otevřený workshop mindfulness (všímavosti) s Kami Dvořákovou, lektorkou všímavosti a laskavosti.

Akce bude ve vánočním stylu, kromě všímavosti a laskavosti tedy budou tématem setkání mantry a koledy. Společně se tak krásně naladíme na začátek svátků.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou registraci prostřednictvím formuláře níže pro zajištění místa.

Těšíme se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼S KÝM?

Kami...

14 Prosinec 2018 - 18:30

Srdečně Vás zveme na otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Tentokrát bude naším tématem "Všímavost, cizí řeč a trapnost." Workshopem Vás provede Mathanja Bot a Dmitrij Hladký, kteří se zaměřují na výuku cizích jazyků a všímavosti. Na workshopu se hravě dozvíte, jakým způsobem můžete překonat ostych a trapnost při mluvení v cizí řeči. Ukážeme si také, jak nám v tom může pomoci praxe všímavosti. Více informací naleznete níže.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou...

7 Prosinec 2018 - 18:30

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Tentokrát se můžete těšit hned na 2 zkušené lektorky - Kami Dvořákovou a Aničku Reichovou - které propojují praxi všímavosi a laskavosti a psychoterapií. Tématem setkání bude "Všímavá hravost a improvizace." Mindfulness (všímavost) nemusíme rozvíjet jen formou formálních meditací, ale také v pohybu, sebe-vyjádření a hře, tedy ve stylu, který je bližší našemu běžnému fungování.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme...

30 Listopad 2018 - 18:30

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Tentokrát se opět můžete těšit na Šimona Grimmicha, který je kvalifikovaným lektorem programu Mindfulness-Based Stress Reducation (MBSR) a zároveň spolu-tvůrcem Mindfulness Clubu. Tématem workshopu bude tentokrát "Tady a teď a poezie."

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou registraci prostřednictvím formuláře níže.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼S KÝM?

Šimon se věnuje meditaci se...

24 Listopad 2018 - 10:00

Srdečně Vás zveme na kurz empatické komunikace s Janem Burianem. V rámci celodenního programu se dozvíte, jak lépe zvládat konfliktní situace a jak budovat dlouhodobě kvalitní vztahy v osobním i pracovním životě.

Kurz povede Jan Burian, známý lektor midfulness, který má s výukou této metody mnohaletou zkušenost.

Pro přihlášení na seminář stačí vyplnit registrační formulář níže.

Těším se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼ V ČEM VÁM KURZ MŮŽE POMOCI?

...
23 Listopad 2018 - 18:30

Zveme Vás na otevřený workshop mindfulness (všímavosti) s Michaelou Pavlíkovou a Michalem Dvořákem, kteří jsou kvalifikovaní odborníci na zdravý a všímavý přístup k jídlu.

V rámci workshopu propojíme dva sobě blízké přístupy, které se zabývají všímavostí, jídlem a tělem. Prvním z nich je mindfulness a mindful eating, kterými se zabývá Michal. Druhým z nich je individuální terapeutický přístup, který reprezentuje Michaela, průvodkyně vztahem k jídlu a tělu, která pracuje především...