28 Březen 2019 - 19:30

Zveme Vás na účast v osmitýdenním kurzu mindfulness (všímavosti) pod vedením Šimona Grimmicha. Šimon je kvalifikovaným lektorem programu Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR) a zároveň se řadu let věnuje meditační praxi. Nyní máte možnost naučit se lépe zvládat stres a být všímavější v každodenních situacích pod jeho vedením.

Kurz bude zahájen ve čtvrtek 28. 3. 2019 v 19:30. Obsahuje 8 týdenních setkání a jedno celodenní setkání v neděli 28. 4....

29 Březen 2019 - 18:30

Zveme Vás na další otevřený workshop ve Skautském institutu.

Hlavní pozornost bude věnována představení základních praxí programu Relational Mindfulness Training (RMT), který se zaměřuje na rozvoj všímavosti v komunikaci a ve vztazích. Dozvíte se, jak zvýšit Vaši bdělost, empatii i nadhled v profesních i rodinných vztazích. Tématem Vás provede Jana Provazníková, lektorka jógy a meditace, která momentálně prochází lektorským výcvikem RMT.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme však...

5 Duben 2019 - 18:30

Srdečně vás zveme na další událost z cyklu otevřených workshopů mindfulness a jógy.

Tentokrát se opět můžete těšit na seminář jógy s Paulínou Palíkovou, který bude zaměřený na protahovací hatha jógu pro začátečníky až mírně pokročilé.

Vstupné je zdarma. Z důvodu omezené kapacity 15-ti lidí Vám doporučujeme registraci pro zajištění místa.

Pokud Vám potvrzovací e-mail nepříjde do 3 minut, tak prosím zkrontrolujte spamovou složku. Pokud nenajdete zprávu ani tam, tak nám...

12 Duben 2019 - 18:30

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Tentokrát mezi nás opět zavítá Marcela Roflíková, který je zkušenou lektorkou všímavosti v organizacích a ve školách. Tématem workshopu bude "Mindfulness ve firmách - proč ji firmy chtějí a proč si ji zaměstnanci dovolují v práci." Dozvíte se, jakým způsobem lze v práci všímavost zavádět, které metody jsou vhodné a také jakým způsobem si na všímavost najít čas a vnitřní zdroje.

Vstupné je zdarma....

19 Duben 2019 - 18:30

Zveme Vás na další otevřený workshop mindfulness ve Skautském institutu.

Tentokrát bude naším tématem "Cizí řeč a stud II. - jak na něj pomocí mindfulness. Workshopem Vás provede Dmitrij Hladký, který se specializuje na výuku cizích jazyků a všímavosti. Na workshopu se hravě dozvíte, jakým způsobem můžete překonat stud při mluvení v cizí řeči. Ukážeme si také, jak nám v tom může pomoci praxe všímavosti. Více informací naleznete níže.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však...

23 Duben 2019 - 18:30

Chcete se naučit lépe zvládat stres, získat větší nadhled v mezilidských vztazích, nebo zlepšit své komunikační dovednosti?

Zveme Vás na účast v 8-týdenním programu Relational Mindfulness Training (RMT), který se zaměřuje na rozvoj mindfulness (všímavosti) v komunikaci a interakci s druhými lidmi.

Program je navržen tak, aby Vám pomohl stát se sebevědomějším, stabilnějším a pozornějším člověkem ve společnosti. Vědecký výzkum...

24 Duben 2019 - 18:30

Chcete se naučit lépe zvládat stres a vnést více nadhledu do Vašeho života? Zveme Vás do kurzu mindfulness pro začátečníky pod vedením Václava Tomana, který je lektorem všímavosti a pozitivní psychologie a také autorem rozvojové Knihy úspěchů, která pomáhá lidem budovat všímavost k pozitivním věcem. Mindfulness (všímavost) představuje celosvětově nejpopulárnější a vědecky nejověřenější přístup ke zvládání stresu.

Kurz Vám pomůže osvojit si...

25 Duben 2019 - 18:30

Zveme Vás na účast v 8-týdenním programu zvládní stresu a emocí prostřednictvím mindfulness (všímavosti). Kurz proběhne pod vedením Jana Buriana Ph.D.,

Zkuste to taky. Skupina je omezena na 18 lidí. Pro přihlášení na seminář stačí vyplnit formulář níže.

Pokud Vám potvrzovací e-mail nepřijde do 3 minut, tak prosím zkontrolujte spamovou složku. Pokud nenajdete zprávu ani tam, tak nám prosím napište na akce@mindfulnessclub.cz

...

26 Duben 2019 - 08:00

Chcete se naučit lépe zvládat stres, získat větší nadhled v mezilidských vztazích, nebo zlepšit své komunikační dovednosti?

Zveme Vás na účast v 8-týdenním programu Relational Mindfulness Training (RMT), který se zaměřuje na rozvoj mindfulness (všímavosti) v komunikaci a interakci s druhými lidmi.

Program je navržen tak, aby Vám pomohl stát se sebevědomějším, stabilnějším a pozornějším člověkem ve společnosti. Vědecký výzkum prokázal,...

26 Duben 2019 - 18:30

Zveme Vás na další otevřený workshop "Mindfulness pro začátečníky" pod vedením Václava Tomana, lektora všímavosti, autora Knihy Úspěchů a blogu osobního rozvoje perkman.cz

Vyzkoušíme si, jak praktikovat všímavost a na co si dát pozor. Čeho si všímat? Co dělat, když ujede pozornost? Jak se nesnažit? Proč při praktikování mindfulness nejde nepraktikovat mindfulness, aneb jak každou “chybu” využít k posílení praxe? Workshop pro všechny, kteří mindfulness nikdy nezkoušeli, i pro ty, co se...

3 Květen 2019 - 18:00

Všichni známe zaručené recepty na tvarování těla…”jak se dostat do formy”, “jak zhubnout do plavek”, “jak vyrýsovat bicepsy a pekáč buchet.” Proč to děláme? Za čím se honíme? Co kdybychom vyměnili sebekritiku za sebeúctu a huntování těla za laskavou péči? Jak na to?

Zveme Vás na prožitková workshop světoznámého programu Embody Love Movement, který již pomohl stotisícům žen a dívek najít laskavější a úctyhodnější vztah ke svému tělu. Workshop proběhne pod...

17 Květen 2019 - 18:00

Srdečně Vás zveme na prožitkový seminář "Mindfulness v pohybu (Mindful movement)."

Mindfulness (všímavost) je v současné době světově nejpopulárnější cesta, jak zvládat stresové situace a vnést více nadhledu i klidu do každodenního života. Všímavost však nemusíme rozvíjet pouze prostřednictvím klasických meditací, ale také prostřednictvím vědomého pohybu. Díky tomu se můžeme lépe spojit s naším tělem, porozumět jeho potřebám a naučit se lépe pracovat s emocemi. Vědomý pohyb je...

29 Červen 2019 - 18:00

Všechny zájemce o intenzivnější zkušenost s praxí mindfulness (všímavosti) zveme na týdenní meditační ústranní s Janem Burianem, Ph.D. Pobyt Vám může pomoci prohloubit Vaši praxi všímavosti. Zároveň budete mít možnost načerpat síly v krásném prostředí Skály u Humpolce (Vysočina).

Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře našeho formuláře níže.

Pokud Vám potvrzovací e-mail nepřijde do 3 minut, tak prosím zkontrolujte spamovou složku. Pokud nenajdete zprávu ani tam, tak nám...

22 Březen 2019 - 18:30

Zveme Vás na otevřený workshop mindfulness (všímavosti) s Michalem Dvořákem, který je kvalifikovaným lektorem programu Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR) a také absolventem programu "Mindful Eating Facilitator."

Tématem workshopu bude "Využití mindfulness při práci s emocemi." Během workshopu si vyzkoušíte základní principy neformální praxe všímavosti a jejich uplatnění při zvládní emocí a stresových situací.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme však registraci...

15 Březen 2019 - 18:30

Zveme Vás na otevřený workshop mindfulness s Markem Vichem, který je spoluautorem a lektorem program Relational Mindfulness Training (RMT).

Tématem workshopu bude "mindfulness a laskavost v komunikaci." Dozvíte se, jak zvýšit Vaši bdělost, empatii i nadhled v každodenní komunikaci doma i v práci.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme však registraci prostřednictvím formuláře níže.

Pokud Vám potvrzovací e-mail nepříjde do 3 minut, tak prosím zkrontrolujte spamovou složku. Pokud...

12 Březen 2019 - 18:00

Srdečně vás zveme první běh osmitýdenního kurzu všímavé sebelaskavosti pod vedením zkušených lektorů Kami Dvořákové, Ph.D. a Jana Buriana, Ph.D.

Všímavá sebelaskavost je klinicky ověřený kurz, vytvořený americkými psychology Kristin Neffovou a Chrisem Germerem. Naučíte se rozvíjet přátelský a laskavý postoj (nejen) k sobě samým. Získané dovednosti Vám pomohou získat větší lehkost a pohodu v každodenním životě i větší vyrovnanost při zvládání náročných situací...

8 Březen 2019 - 18:30

Zveme Vás na další otevřený workshop ve Skautském institutu.

Hlavní pozornost bude věnována představení základních praxí programu Relational Mindfulness Training (RMT), který se zaměřuje na rozvoj všímavosti v komunikaci a ve vztazích. Dozvíte se, jak zvýšit Vaši bdělost, empatii i nadhled v profesních i rodinných vztazích. Tématem Vás provede Robert Kučera, který momentálně prochází lektorským výcvikem RMT.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme však registraci prostřednictvím...

1 Březen 2019 - 18:30

Zveme Vás na další otevřený workshop mindfulness ve Skautském institutu.

Tentokrát bude naším tématem "Všímavost, cizí řeč a stud". Workshopem Vás provede Dmitrij Hladký, který se specializuje na výuku cizích jazyků a všímavosti. Na workshopu se hravě dozvíte, jakým způsobem můžete překonat stud při mluvení v cizí řeči. Ukážeme si také, jak nám v tom může pomoci praxe všímavosti. Více informací naleznete níže.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou registraci...

22 Únor 2019 - 18:30

Srdečně vás zveme na otevřený workshop mindfulness ve Skautském institutu pod vedením Jany Kyriakou a Kamily Dvořákové.

Tématem workshopu bude mindfulness a spánek.Řekneme trochu zajímavé teorie o spánku a hlavně si vyzkoušíme praktická cvičení, která spánek mohou zlepšit. Proto také doporučujeme přijít v pohodlném oblečení a přinést si jógamatku na jemná cvičení na zemi.

Vstupné je zdarma. Z důvodu omezené kapacity zhruba 15 lidí však doporučujeme včasnou registraci...

19 Únor 2019 - 18:00

Srdečně vás zveme na tříhodinový seminář sebelaskavosti v každodenním životě.

Rozvoj sebelaskavosti Vám pomůže být sami sobě dobrým přítelem a dokázat se podpořit i v hodně náročných situacích. Získáte praktické metody a typy, které Vám pomohou čelit každodenním výzvám s větší lehkostí a důvěrou.

Seminář bude pod vedením Kamily Dvořákové, Ph.D., která je lektorkou programu Action-based compassion (ABC), dlouhodobou praktikující mindfulness a zároveň se této oblasti věnuje jako...

15 Únor 2019 - 18:30

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Tentokrát se opět můžete těšit na Šimona Grimmicha, který je kvalifikovaným lektorem programu Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR) a zároveň spolu-tvůrcem Mindfulness Clubu. Tématem workshopu bude tentokrát "Meditace a hledání vlastní cesty."

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou registraci prostřednictvím formuláře níže. Pokud Vám potvrzovací e-mail nepříjde do 3 minut, tak prosím...

15 Únor 2019 - 18:00

Srdečně Vás zveme na seminář „Mindful Dance“, který je zaměřený na rozvoj mindfulness (všímavosti) prostřednictvím vědomého pohybu a intuitivního tance. Na semináři se můžete naučit lépe vnímat své tělo i emoce a uvolnit se v prostředí příjemných lidí a hudby. Ukážeme Vám, že všímavost můžeme rozvíjet i zábavnou a hravou formou.

Seminář je vhodný jak pro pokročilé, tak i pro naprosté začátečníky. Tříhodinový program v sobě zahrnuje...

8 Únor 2019 - 18:30

Zveme Vás na otevřený workshop mindfulness (všímavosti) s Michalem Dvořákem, který je kvalifikovaným lektorem programu Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR) a také absolventem programu "Mindful Eating Facilitator."

Tématem workshopu bude "Jak civičit mindfulness během dne." Na workshopu si vyzkoušíte základní principy neformální praxe všímavosti a jejich uplatnění při zvládní emocí a stresových situací.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou registraci...