14 Prosinec 2018 - 18:30

Srdečně Vás zveme na otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Tentokrát bude naším tématem "Všímavost, cizí řeč a trapnost." Workshopem Vás provede Mathanja Bot a Dmitrij Hladký, kteří se zaměřují na výuku cizích jazyků a všímavosti. Na workshopu se hravě dozvíte, jakým způsobem můžete překonat ostych a trapnost při mluvení v cizí řeči. Ukážeme si také, jak nám v tom může pomoci praxe všímavosti. Více informací naleznete níže.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou...

21 Prosinec 2018 - 18:30

Srdečně vás zveme na vánoční otevřený workshop mindfulness (všímavosti) s Kami Dvořákovou, lektorkou všímavosti a laskavosti.

Akce bude ve vánočním stylu, kromě všímavosti a laskavosti tedy budou tématem setkání mantry a koledy. Společně se tak krásně naladíme na začátek svátků.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou registraci prostřednictvím formuláře níže pro zajištění místa.

Těšíme se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼S KÝM?

Kami...

17 Leden 2019 - 19:30

Zveme Vás na účast v osmitýdenním kurzu mindfulness (všímavosti) pod vedením Šimona Grimmicha. Šimon je kvalifikovaným lektorem programu Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR) a zároveň se řadu let věnuje meditační praxi zenu a vipassany. Nyní máte možnost naučit se lépe zvládat stres a být všímavější v každodenních situacích pod jeho vedením.

Kurz bude zahájen ve čtvrtek 17. 1. 2019. Obsahuje 8 týdenních setkání a jedno...

15 Únor 2019 - 18:00

Srdečně Vás zveme na seminář „Mindful Dance“, který je zaměřený na rozvoj mindfulness (všímavosti) prostřednictvím vědomého pohybu a intuitivního tance. Na semináři se můžete naučit lépe vnímat své tělo i emoce a uvolnit se v prostředí příjemných lidí a hudby. Ukážeme Vám, že všímavost můžeme rozvíjet i zábavnou a hravou formou.

Seminář je vhodný jak pro pokročilé, tak i pro naprosté začátečníky. Tříhodinový program v sobě zahrnuje...

7 Prosinec 2018 - 18:30

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Tentokrát se můžete těšit hned na 2 zkušené lektorky - Kami Dvořákovou a Aničku Reichovou - které propojují praxi všímavosi a laskavosti a psychoterapií. Tématem setkání bude "Všímavá hravost a improvizace." Mindfulness (všímavost) nemusíme rozvíjet jen formou formálních meditací, ale také v pohybu, sebe-vyjádření a hře, tedy ve stylu, který je bližší našemu běžnému fungování.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme...

30 Listopad 2018 - 18:30

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Tentokrát se opět můžete těšit na Šimona Grimmicha, který je kvalifikovaným lektorem programu Mindfulness-Based Stress Reducation (MBSR) a zároveň spolu-tvůrcem Mindfulness Clubu. Tématem workshopu bude tentokrát "Tady a teď a poezie."

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou registraci prostřednictvím formuláře níže.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼S KÝM?

Šimon se věnuje meditaci se...

24 Listopad 2018 - 10:00

Srdečně Vás zveme na kurz empatické komunikace s Janem Burianem. V rámci celodenního programu se dozvíte, jak lépe zvládat konfliktní situace a jak budovat dlouhodobě kvalitní vztahy v osobním i pracovním životě.

Kurz povede Jan Burian, známý lektor midfulness, který má s výukou této metody mnohaletou zkušenost.

Pro přihlášení na seminář stačí vyplnit registrační formulář níže.

Těším se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼ V ČEM VÁM KURZ MŮŽE POMOCI?

...
23 Listopad 2018 - 18:30

Zveme Vás na otevřený workshop mindfulness (všímavosti) s Michaelou Pavlíkovou a Michalem Dvořákem, kteří jsou kvalifikovaní odborníci na zdravý a všímavý přístup k jídlu.

V rámci workshopu propojíme dva sobě blízké přístupy, které se zabývají všímavostí, jídlem a tělem. Prvním z nich je mindfulness a mindful eating, kterými se zabývá Michal. Druhým z nich je individuální terapeutický přístup, který reprezentuje Michaela, průvodkyně vztahem k jídlu a tělu, která pracuje především...

20 Listopad 2018 - 19:45

We are very pleased to welcome Luang Phi John at Prague. John is the monk and a scientist who teaches mediation and well-being all around the world today. We have a rare opportunity to witness him in Prague now. The presentation will focus on five basic techniques that can help us the develop the mindfulness and well-being in everyday life.

John is an experienced meditator, but also a very good and passionate presenter who can explain...

16 Listopad 2018 - 18:30

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Tentokrát mezi nás zavítá Marcela Roflíková, který je zkušenou lektorkou všímavosti v organizacích a ve školách. Workshop se zaměří na rozvoj všímavosti v práci. Dozvíte se, jakým způsobem lze v práci všímavost zavádět, které metody jsou vhodné a také jakým způsobem si na všímavost najít čas a vnitřní zdroje.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou registraci prostřednictvím našeho formuláře níže....

13 Listopad 2018 - 18:00

Srdečně Vás zveme na naši první konferenci laskavosti – LASkon 2018, která proběhne v úterý 13.11. od 18:00 v rámci Mezinárodního dne laskavosti.

Rozvoj laskavosti nachází v posledních letech respektované místo ve firmách, školách, zdravotnictví, veřejných službách i ve vědě. Proto jsme jako téma zvolili „Laskavost je Síla.“ Naši řečníci Vám ukážou, že laskavost je doménou silných lidí, pevného zdraví a úspěšné spolupráce. Můžete se těšit na Jana...

9 Listopad 2018 - 18:30

Srdečně vás zveme na další otevřený workshop mindfulness (všímavosti).

Opět mezi nás zavítá Honza Burian, zkušený lektor mindfulness a psychoterapeut. Tentokrát bude tématem hlavním tématem všímavost, sebe-laskavost a vnitřní kritik.

Vstupné je zdarma. Doporučujeme Vám však včasnou registraci prostřednictvím našeho formuláře níže.

Těšíme se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼S KÝM?

Jan Burian, Ph.D.

"Mým hlavním cílem je pomáhat lidem žít...

6 Listopad 2018 - 19:45

Zveme Vás na naši další přednášku na Vysoké škole ekonomické v Praze. Tentokrát jsme pro Vás připravili trochu divočejší téma – stopování, vnímání přítomného okamžiku  a plnění výzev na cestách.

Zavítá mezi nás Jahu Řezníčková, která je vítězkou Mistrovství ČR v autostopu, Švýcarského mistrovství v autostopu, dvojnásobnou vítězkou LowCost Race a autorskou projektu Ginger Thunder Travel Blog. Jahu se s námi podělí o své nejšílenější zážitky z cest napříč...

4 Listopad 2018 - 09:00

Srdečně Vás zveme na  celodenní seminář metody focusingu, na kterém se dozvíte jak porozumět vlastním emocím, přijmout je a učinit z nich spojence.

Kurz povede Jan Burian, známý lektor mindfulness (všímavosti), který má s výukou této metody mnohaletou zkušenost.

Pro přihlášení na seminář stačí vyplnit registrační formulář níže.

Těším se na Vás.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼ CO SE NA KURZU MŮŽETE NAUČIT?

- Zklidnit mysl a uvolnit tělo, abyste mohli...