Podpora MC

Jako nezisková organizace jsme rádi za jakoukoliv podporu. Díky tomu pomůžete rozvoji našich aktivit i tím i šíření mindfulness u nás. Zde se dozvíte jak nám můžete pomoci. Děkujeme.

Proč nás podpořit?

Pomůžete nám organizovat více neziskových aktivit

Velká část našich aktivit (pravidelné páteční workshopy ve Skautském Institutu, přednášky na univerzitách, online vysílání) jsou neziskové nebo za dobrovolný příspěvek a jejich pořádání proto úměrně závisí na podpoře od našich fanoušků a členů. Díky vaší podpoře tak zvýšíme množství těchto aktivit.

Podpoříte rozvoj Mindfulness Clubu

Našimi dlouhodobými cíli je vytvořit komunitní mindfulness centrum v Praze a posléze i v dalších městech v ČR. Dále bychom rádi zprofesionalizovali naše online aktivity a také do ČR postupně dostali více zkušených zahraničních lektorů. Všechny tyto aktivity jsou finančně náročné, Vaše podpora nám proto usnadní se k těmto cílům přiblížit.

 

Možnosti podpory

Finanční příspěvek

Pokud s námi souzníte a chcete podpořit naší činnost a rozvoj mindfulness, můžete nám zaslat libovolnou finanční částku na náš transparentní účet:
2001551583 / 2010 (Fio Banka)

Navštěva našeho placeného kurzu

Tím, čím nás nejvíce potěšíte, je návštěva našeho kurzu. Nejen že tím podpoříte Mindfulness Club, ale zároveň tím uděláte něco sami pro sebe. Win – Win 🙂

Partnerství s MC

V případě, že vize Vaší společnosti souzní s vizí a posláním Mindfulness Clubu, tak můžeme navázat krátkodobou dlouhodobější spolupráci, která nemusí být založena zdaleka jen na materiální podpoře.

Patříme také také mezi projekty, které aktivně využívají kryptoměny. Prostřednictvím kryptoměn můžete platit většinu našich placených akcí. I touto formou tedy můžete podpořit náš další rozvoj. Děkujeme.

BTC: 1GiH4cRwDDowfvgSVGnnsRAA5DGSVzSefk
ETH: 0x3517cfa1161d553f57c6d43675df38955b554c9d
LTC: LX7My25d3VgGK7NeVg1YKwKqgYyy8WLBeC

Napište nám

fAKTURAČNÍ ADRESA

Varšavská 715/36
120 00  Praha 2 – Vinohrady

Email

info@mindfulnessclub.cz – obecné informace
events@mindfulnessclub.cz – kurzy a workshopy, zájem o spolupráci
office@mindfulnessclub.cz – kancelář, fakturace, smlouvy